Diskusie v Košiciach každý utorok

O čo ide?

Predseda spoločenstva vlastníkov bytov a nebytových priestorov to pri výkone správy bytového domu nemá jednoduché. Nielenže pri tejto činnosti ide o prácu s ľuďmi, ale za každý krok v prospech vlastníkov bytov a nebytových priestorov musí viesť nadštandardnú zodpovednosť. Musí mať prehľad nielen o aktuálnych právnych predpisoch, ale aj o moderných trendoch v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, ekonomiky, obnovy a rekonštrukcie, odpadovom hospodárstve a musí byť zorientovaný aj v mnohých iných oblastiach.

V záujme zvyšovania vzdelanosti funkcionárov spoločenstva vlastníkov bytov a nebytových priestorov, teda predsedov a členov rady bude v prvom polroku 2019 v kancelárií Združenia pre lepšiu správu bytových domov v Košiciach prebiehať séria diskusných fór. Podľa vopred pripraveného harmonogramu sa každý utorok v čase od 14:00 do 18:00 budete môcť zúčastniť moderovanej diskusie na konkrétnu tému. Diskusia bude vedená odborníkmi z danej oblasti a odpovedia na všetky otázky, ktoré vás zaujímajú.

Podmienky účasti

Členovia Združenia pre lepšiu správu bytových domov majú vstup bez poplatku. Pre nečlenov je vstup na diskusné fórum spoplatnené sumou 10 eur na osobu.

Ide však o vstupné na celé fórum, nie na konzultáciu. Účastník teda môže byť prítomný počas celých štyroch hodín za tento malý poplatok. Vzhľadom na obmedzený počet možných účastníkov, je nutné sa na konkrétny dátum diskusie registrovať prostredníctvom registračného formulára. Nájdete ho v detaile každého popisu seminára. Účastník sa považuje za registrovaného až po vykonaní úhrady poplatku, prípadne členského príspevku (neplatí pre členov ZLSBD).

Pre registrovaných účastníkov je pripravené malé občerstvenie vo formy minerálky, kávy a čaju.

Informácie o konaní diskusných fór

kancelária Združenia pre lepšiu správu bytových domov
Business centrum Košice (7. poschodie)
Štúrova 27
040 01 Košice

Tešíme sa na vás každý utorok od 14:00 do 18:00

Výhody členov ZLSBD na správnych diskusiách:

  • bezplatný vstup na každú diskusiu
  • uprednostnenie v prípade registrovania vyššieho počtu účastníkov
  • písacie potreby a poznámkový blok
Dátum
Názov diskusie
Diskutujúci
Počet voľných miest

Mohlo by vás tiež zaujímať

Staňte sa súčasťou tvorby domového poriadku

06. 05. 2019 - Mgr. Nina Sovič

Každý bytový dom by si mal určiť vzájomné práva a povinnosti vlastným domovým poriadkom. Existuje mnoho vzorových domových poriadkov voľne…

Čítať ďalej

Rozhlasová relácia Bytový dom 11

11. 06. 2018 - tím ZLSBD

Náš kolega Ing. Miloslav Frečka prišiel do relácie Bytový dom porozprávať o zodpovednosti v bytovom dome. Pozvanie do Slobodného vysielača prijal od…

Čítať ďalej