Ozeleň svoj bytový dom

VYHLASUJEME NOVÚ SÚŤAŽ

! Prihláste sa do 15. augusta 2019 !

Máte pri bytovom dome neupravenú plochu, ktorá môže vyzerať inak?

Radi by ste ju zmenili tak, aby prinášala radosť všetkým obyvateľom bytového domu?

Chcete aby okolie vášho bytového domu bolo zelenou oázou a miestom vhodným k oddychu?

Každý z nás si zaslúži bývať v príjemnom prostredí, ktoré ho nabije pozitívnou energiou. Aj okolie bytových domov sa dá upraviť tak, aby tento priestor obyvatelia vnímali ako svoj domov či ako miesto oddychu a relaxu. Práve toto bolo našim cieľom pri koncipovaní projektu „Ozeleň svoj bytový dom“.

Aj bytové domy môžu za pomoci Martina a Františka z relácie Nová záhrada získať novú perspektívu v podobe novej zelene, či úpravy prázdnej a nevyužitej plochy. Preto naše združenie v spoluprácu s reláciou Nová záhrada pripravilo projekt obnovy a revitalizácie “zelených” priestorov pri bytovom dome. Martin a František vytvoria projekt pre vybraný bytový dom, ktorý bude najúspešnejší v splnení podmienok súťaže:

  1. napíšte nám rozmery priestoru, ktorý chcete projektom revitalizovať
  2. pošlite aspoň dve jeho fotografie z rôznych uhlov
  3. určite dôvody prečo by mal vyhrať práve váš bytový dom

Najneskôr do 15.8.2019 nám uvedené informácie pošlite na adresu 

novazahrada@lepsiasprava.sk

Vybranému bytovému domu bude vypracovaný projekt a návrh realizácie

Na našej jarnej konferencii LEPŠIA SPRÁVA 2019 prebehlo vyhodnotenie prvých projektov súťaže „Ozeleň svoj bytový dom“, do ktorej bolo možné sa prihlásiť do konca januára 2019. Toto vyhodnotenie prebehlo aj za účasti Martina a Františka z Novej záhrady, ktorí nám bližšie priblížili ako prebiehali prípravy projektov pre ten ktorý bytový dom. Napokon vyhlásili víťazný projekt pre bytový dom, ktorý do súťaže prihlásila Juliana Michaláčová z HEURA services s. r. o. Juliana ako hlavnú cenu získala wellness pobyt v hoteli Sitno**** vo Vyhniach. Výherkyni gratulujeme a veríme, že si svoju výhru užije.

Rovnako sa už teraz tešíme na fotografie po realizácii víťazného projektu revitalizácie, ktoré určite budú inšpiráciou aj pre ďalších z vás, ktorí rozmýšľate nad zapojením sa do našej súťaže. Verte nám, že nemáte čo stratiť, práve naopak, iba získať. Prihlásením sa do súťaže môžete získať krásne prostredie svojho bytového domu, v ktorom sa bude dobre bývať nielen vám, ale aj vašim deťom a celému vášmu okoliu. Neváhajte, zapojte sa do našej súťaže a bývajte krásne!

Výherný projekt – Leškova ulica