Na našej hlavnej stránke www.lepsiasprava.sk pribudla nová sekcia s názvom „TRHOVISKO“. Vzhľadom na situáciu spojenú s pandémiou a obmedzenou možnosťou osobného stretávania sa strany ponuky a dopytu, sme sa rozhodli aj túto formu komunikácie presunúť do online priestoru. Život v bytových domoch však ide ďalej a bytové domy potrebujú služby a produkty, ktoré zabezpečia bezproblémový chod ich bytových domov. Osobné stretnutia nahradili virtuálne rozhovory a naše nové trhovisko je jediným miestom, kde správcovia, spoločenstvá vlastníkov, ale aj samotní vlastníci dokážu spoločne s našimi partnermi nájsť spoločné témy.

V TRHOVISKU ponúkajú naši partneri svoje služby a produkty s odvahou, nakoľko ich práve naši členovia, správcovia a spoločenstvá, dokážu podrobiť kritike a hodnotiť. Celkový vzťah tak získava ľudský rozmer, ktorý je dnes viac ako žiadúci.

Po prekliku na konkrétnu podstránku nájdete všetky detaily konkrétnej ponuky služieb a produktov. Záujemca získava možnosť daný produkt, službu alebo samotnú firmu ohodnotiť hviezdičkami, čo poslúži ako dobrá recenzia priamo z praxe pre ostatných potencionálnych zákazníkov danej spoločnosti. Partnera budú návštevníci môcť osloviť buď prostredníctvom správy – e-mailu alebo jej môžu zanechať komentár s otázkou, na ktorý spoločnosť zareaguje a príspevok tak bude viditeľný aj pre ostatných návštevníkov, ktorým opäť pomôže zodpovedať svoje otázky.