Vzhľadom na zhoršujúcu sa pandemickú situáciu a nové opatrenia Úradu verejného zdravotníctva prijaté krízovým štábom v pondelok 28. 9. 2020 podľa ktorého sa zakazuje usporiadavanie všetkých hromadných podujatí nad počet 50 osôb, Vás musíme informovať, že

V. kongres LEPŠIA SPRÁVA 2020 sa bude konať iba formou LIVE-STREAMU – živého vysielania.

CELÝ ODBORNÝ PROGRAM MÔŽETE SLEDOVAŤ ON-LINE

Napriek súčasnej komplikovanej situácií vás nechceme nechať bez najnovších informácií zo sveta výkonu správy, a preto sme sa rozhodli kongres pre vás usporiadať aspoň prostredníctvom živého vysielania. Online vysielanie kongresu sa bude konať v termíne 7. – 9. októbra 2020 podľa pôvodného plánu. 

REGISTRÁCIA NA ON-LINE VYSIELANIE

Na LIVE-STREAM sa môžete jednoducho registrovať po kliknutí na tento ODKAZ. Poplatok za živý prenos z kongresu je pre členov ZLSBD stanovený na 45 eur a pre nečlenov na 100 eur na všetky tri dni. Pred živým prenosom bude každému „účastníkovi“ zaslaný špeciálny odkaz, na ktorom môže živý prenos z kongresu sledovať, kdekoľvek z pohodlia a pekne v bezpečí. 

VIDEOZÁZNAM Z KONGRESU BUDE SPRACOVANÝ DO VIDEOARCHÍVU

Po ukončení živého vysielania bude videozáznam všetkých diskusných fór a prednášok spracovaný do prehľadného videoarchívu, v ktorom si budete môcť celý program kongresu pozrieť kedykoľvek znova. Stačí jednoducho kliknúť na prednášku či diskusiu, ktorú si chcete pozrieť. Súčasťou archívu budú aj powerpointové prezentácie partnerov, či odborné články k dispozícií na stiahnutie. K videoarchívu získajú prístup iba registrovaní „účastníci“, ktorí majú zakúpený LIVE-STREM.

AJ ONLINE KONGRES BUDE INTERAKTÍVNY!

Napriek tomu, že sa ako účastníci osobne kongresu nebudete môcť zúčastniť, nepripravili sme vás o možnosť zapojiť sa do diskusie či položiť otázku ONLINE. Otázku môžete položiť jednoducho pred aj počas prebiehajúcej prednášky či diskusného fóra prostredníctvom možnosti „položiť otázku“ nachádzajúcu sa pod videom a  odpovede na svoje otázky dostanete v priamom prenose. Opýtať sa budete môcť aj prostredníctvom sms zaslanej na tel. číslo 0911230012.

Veríme, že sme vás touto správou potešili a nezabúdajte, že ONLINE kongres LEPŠIA SPRÁVA 2020 sa koná už budúci týždeň v termíne 7. – 9. októbra, a preto neváhajte už ani chvíľu a registrujte sa na LIVE-STREAM!